Mobile version          

 

Automatyka do bram

Komfort obsługi w każdych warunkach atmosferycznych.

Poprzez jej zastosowanie w prosty i bezpieczny sposób można sterować pracą każdej bramy, bez zbędnego wysiłku   i fatygi. Nadajnik umożliwia otwarcie bramy jednym przyciskiem, zamek szyfrowy uruchamia napęd po wpisaniu osobistego kodu dostępu, system sterowania i powiadomień umożliwia otwarcie lub zamknięcie bramy przez telefon komórkowy. Tym samym pilotem można uruchomić np. bramę garażową i wjazdową.

W naszej ofercie znajdziecie państwo automaty do bram przesuwnych, skrzydłowych i przemysłowych, jak również szlabany, kolczatki, słupki parkingowe, oraz kontrolę dostępu.
Firma Benimet zajmuje się sprzedażą najwyższej jakości automatyki użytkowej, przemysłowej i akcesoriów producentów przodujących na rynku Polskim jak i światowym takich jak BFT oraz SOMMER.

Produkty tych producentów charakteryzują się innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi, które pozwalają w pełni cieszyć się zaletami systemów automatyki. Regulowana siła i prędkość działania, a także tryb pracy, detekcja przeszkody, funkcje autoprogramowania oraz autodiagnozy sprawiają, że zestawy automatyki Came i Nice należą już od dawna do Technologicznej Ekstraklasy. 

 

 

 

  

  CIM_logo-BFT-web-3d-shield-payoff.gif  

 Zapytaj o cenę?


Zapytaj o cenę?


Zapytaj o cenę?


Zapytaj o cenę?


Zapytaj o cenę?


Zapytaj o cenę?


Zapytaj o cenę?


Zapytaj o cenę?


Zapytaj o cenę?

Benimet
ul. Prosta 8
66-470 Kostrzyn nad Odrą
Tel. +48 95 752 11 79
Tel. D-Mobil 174 162 35 53
Jesteśmy partnerami

Copyright Benimet Created by STREFAINFORMY.PL Grzegorz Bochenek